Filtr
 • Inauguracja Sezonu Morsowań 2014/2015

  "Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, wejdź do wody, nie bój się"
  Nie ma się co oszukiwać, czas słońca, ciepła, drinków z palemką i komarów już dawno za nami. Już nawet jesień nie złota, a jakaś taka...byle jaka. Dni krótsze, noce Sezon na Morsa nad Pilicązimniejsze, na myśl o spaniu przy otwartym oknie odruchowo chowamy głowę pod kołdrę z nadzieją, że kiedy wysuniemy nos po raz kolejny, będzie już wiosna.
  Wszystko wskazywałoby na to, że sezon depresyjny zaatakował i nie odpuści, gdyby nie jedna rzecz...
  Są na szczęście ludzie, którym zaistniały stan rzeczy nie dość, że nie przeszkadza a wręcz cieszy i  raduje. Mowa o rozrastającej się w niesamowitym tempie sekcji Morsów K S Amber, która to w ubiegłą niedzielę uroczyście zainaugurowała kolejny sezon morsowań. Jak co roku, chętnych na pierwszą zimną kąpiel jak i resztę przygotowanych atrakcji nie brakowało. Królowa lata- Zumba zagrzała krew uczestników, wprawiając jednocześnie w wyśmienity nastrój. Chociaż! Kto chodź raz   brał udział ( nawet bierny) w morsowaniu wie, że spotkać tam można wszelkie typy ludzi z wyłączeniem smutasów, malkontentów i tych chronicznie niezadowolonych z życia.
  Tym razem, w ostatnią niedzielę października na kąpiel w Pilicy zdecydowało się aż 120 osób z czego 31 osób zrobiło to po raz pierwszy...i coś mi podpowiada, że nie ostatni. Na Morsów czekała pyszna zupa rybna, kawa, herbata, ognisko i nie lada gratka- mobilna sauna. Przez kilka słonecznych godzin O. W. Przystań tętniła życiem, gwar rozmów i śmiechu zagłuszał muzykę i niósł się w dal.
  Począwszy od niedzieli 26 października, regularnie co tydzień aż do wiosny, sekcja Morsów będzie walczyła ze stereotypem ponurej, paskudnej, zimnej i nikomu nie potrzebnej zimy. Może, zamiast odliczać dni i bacznie obserwować znad kubka gorącej herbaty wskazania słupka rtęci, zamiast pomstować na śnieg, mróz, pluchę, warunki drogowe i drogowców, przyjdziesz Drogi czytelniku w niedzielne przedpołudnie na tomaszowską przystań i sprawdzisz na własnej skórze, że można inaczej? Zdecydowanie lepiej jest mieć zimę za przyjaciółkę niż za wroga, gwarantuję!

Przystań
Uwaga! Zapraszamy na naszą nową stronę: www.amber.travel
www.amber.travel Zapraszamy! Wiele nowości!
Już niedługo www.amber.travel całkowicie zastąpi www.przystan.tm.pl.